The Vampire Diaries » Season 4 » Spoilers » A lot of spoilers!

19. října 2012 v 15:27 | Ninuš |  The Vampire Diaries
Máme tu další várku spoilerů a některé podle mě hodně prozrazují. Přidala jsem i jednu domněnku herců ohledně možného vztahu Klause s Caroline. Nemusí to sice nic znamenat, ale když jednou Candice umíněně neopakuje, že je Klaus masový vrah, tak mi to připadá jako znamení změny, a herci občas vědí něco, co my ne, co jejich názory ovlivňuje. Tak to tam pro jistotu je taky.

Elena
Caroline tu bude pro Elenu, ale očekávejte velké změny v jejich přátelství, když se Caroline nebude líbit, jak se teď chová. Může to mít něco společného se sexy scénou Eleny a Damona ve 4. epizodě.
Elena se bojí, že by mohla být rozparovač jako Stefan.
viac v celom článku..


Klaus/Caroline/Tyler
Caroline byla vždy žárlivá a nejistá. Když se ve městě objeví Hayley, je jasné, že má s Tylerem nějakou minulost. Caroline udělá vše, aby zjistila, o co přesně jde a co to znamená pro její vztah. Ovšem vtipná je teprve Klausova reakce, když se o tomhle dozví.
Caroline má ve zvyku soudit Elenu kvůli tomu, že ji přitahuje Damon. Její vztah s Klausem se ale právě této dvojici podobá a Caroline by se sama mohla brzy ocitnout v dost podobné situaci.
Člověk, který dělal rozhovor s Candice a Josephem, přišel na natáčení. Pracovalo se na epizodě 7 a Klaus tam Caroline pořád naháněl.
Sice ne úplně spoiler, ale možná. Candice vidí spíše Caroline změnit své přesvědčení kvůli Klausovi než Klause změnit se pro Caroline. Joseph to vidí opačně.
Nemylte se, Klaus stále má své způsoby, jak manipulovat Tylerem.
Tyler je v srdci čestný člověk. Klaus ani tak ne, tak nachází jiné věci, ve kterých ho předčí.

Matt
Pro Matta skončilo období, kdy byl za chudáka, čekají ho dobré věci. Chce opravdu splnit, co mu řekl Stefan, zasloužit si, že kvůli němu obětovala život Elena.
Nemůže Rebekah odpustit, že ho dostala do pozice, kdy by buď zemřel nebo by se Elena proměnila v upíra.

Rudy Owens
Dost se spekulovalo, že je to otec Bonnie. A je!
Byl dlouho mimo Mystic Falls a bojí se o dceřino bezpečí a budoucnost. Je unavený ze strkání hlavy do písku a chce napravit věci mezi ním a Bonnie.
Má intenzivní rozhovor s dceřiným novým mentorem - Shanem. Dá mu najevo, že mu nevěří a ví o jeho přešlapech na poslední škole, kde učil. Rudy je členem správní rady Whitmore College. Shanovi dá jasně najevo, že je jeho práce ohrožená, pokud má s Bonnie jiné úmysly než mentorské, což Shana zastihne nepřipraveného.

4.02 - Memorial
Elena neúmyslně ublíží Stefanovi a musí se potýkat s následky.
Bude tam scéna, kde Damon řekne Stefanovi něco, co ví, že ho bude mrzet, a skončí to Stefanovou pěstí v Damonově obličeji.
Stefan se na konci epizody postará, aby Damon byl zahrnut do extrémně dojemného gesta.
Bonnie nemůže čarovat, takže truchlí. Vrátíme se k ní pak v epizodě 4.04, kdy budeme zjišťovat, zda se jí dá magie zase vrátit.
Rebekah je teď největší vyvrhel, ale Klaus tím pádem také zůstává sám. Vyhledá proto divné partnerství. Klaus se chtěl sbalit a odjet, jak plánoval na konci minulé řady, ale nehoda v tomto díle ho přiměje uvědomit si, že Tyler, člen teď už malé skupinky jeho hybridů je v nebezpečí. Stane se z něj tím pádem jeho bodyguard.
Výbuch vymazal z povrchu zemského všechny, kdo chtěli upíry zastavit. Starostka s šerifkou opět povedou město, ale v 4.02 dorazí lovec Connor. Zaměří se na Tylera.

4.04 - The Five
Bonnie si vytvoří spojení s profesorem Shanem, který převzal hodiny okultismu po její babičce. Bude první, kdo jí rozumí. Profesor jí bude chtít pomoct zahojit se.
Elena si užívá výhody upírství.
Damonovo učení Eleny lovit bude mít kladné i záporné následky.
Damon jde na party za Jacka Rozparovače a Elena s Bonnie za jeho dvě oběti s rozříznutými hrudníky.
Stefan mezitím řeší s Klausem problém s novým lovcem upírů. Klaus mu vypráví příběh o skupině lovců upírů, se kterým se vrací asi 900 let zpátky do Itálie. Stefana šokuje spojitost skupiny s Rebekah.
Rebekah nabídne Mattovi novou dodávku, nový Ford F150 v půlnoční modři. Matt si ho nechá, ale rozhodně to nebude stačit, aby se vše vrátilo do starých kolejí.
Postavy, které mají ve zvyku vycházet, budou mít problém, a postavy, u kterých je to naopak, budou spolu vycházet.
Bude tam nejedna "muchlovací" scéna.
Co Connora pohání, jak může tak efektivně zabíjet upíry a další věci, to vše se začne odhalovat od této epizody.

Bude trvat několik epizod, než se dozvíme, co měl pastorův čin znamenat.
Pokud byste pochybovali, ty balíčky Eleniny krve, co Rebekah zničila, byly Klausovy poslední a jejich ztrátu neodpustí minimálně v blízké době.
Klaus je hodně naštvaný, že se všichni spojili, aby ho porazili. Na konci epizody 4.03 zjistíme, že si dává pomalu dohromady něco, u čeho jsou ostatní bezradní.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Leňourek Leňourek | Web | 20. října 2012 v 10:39 | Reagovat

těším se na další díly!:)♥

2 rolex replica rolex replica | E-mail | Web | 13. dubna 2013 v 11:30 | Reagovat

Reproduction Rolex Wrist watches will be a sufficient benefit for the taking who's certainly not available to try and do one blazon or maybe actualization involving aboriginal Rolex Wrist watches.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama