Srpen 2012

Diary #1 (Ninuš)

31. srpna 2012 v 20:49 | Ninuš |  I wrtite ...
Ahojte. :) Som nová adminka a ako ste už mali možnosť vidieť(v predchádzajúcom článku)
budem sa podpisovať Ninuš. :) Tak pridala som niečo z Comic-Conu a ešte sa chystám
na pár shootov a možno scany no asi najprv pôjdem na moju stránku o Ash&Lucy
viac v celom článku..

NINA Comic-Con Panel 14-7-2012

31. srpna 2012 v 20:37 | Ninuš |  Gallery update
Gallery » Appearances » Comic-Con Panel [19x]

Gallery » Appearances » Comic-Con [10x]

image host image host image host image host
Gallery » Appearances » Extra at Comic-Con [9x]

Gallery » Appearances » Entertainment Weekly's Comic-Con [10x]

Nový kabátek

30. srpna 2012 v 10:40 | Katie |  Site News
Ahojky :) Táákže.Vytvořila jsem nový layout, protože ten co jsem udělala před tím ... no prostě už se mi nelíbil a chtěla jsem nový, zrovna když se mi nějak připletly do cesty fotky z 1x03, i když jsem team delena, tak ty fotky jsou krásné ! :) Ještě jsem přemýšlela o dalších, ale tady jdou i jednoduše sladit barvy a nemusím se s tím nijak moc piplat :D Každopádně mě hlavně zajímá, jak se líbí Vám :)
Jinak na blogu teď nic nepřibývá, protože ukládám, ukládám a ukládám fotky do galerie.Teda, zatím tam žádné nepřibyly, protože je mám v počítači, ale dneska už by jich tam mělo dost přibýt :D Teď si Vás ještě hezky doběhnu a jdu ještě poukládat 'pár' fotek :)

Past Layouts 006

30. srpna 2012 v 10:30 | Katie |  Past Layouts
Od : 30.6.2012 Do : 20.9.2012 Vytvořil/a : Katie [Admin]

Past Layouts 005

30. srpna 2012 v 10:29 | Katie |  Past Layouts
Od : 25.8.2012 Do : 30.8.2012 Vytvořil/a : Katie [Admin]

Past Layouts 004

30. srpna 2012 v 10:24 | Katie |  Past Layouts
Od : 17.6.2012 Do : 25.8.2012 Vytvořil/a : NiKKa


Affiliates Control

23. srpna 2012 v 23:18 | Katie
Slíbila jsem Vám kontrolu, tak tady je ! :D Bude trvat ode dneška 23.8.2012 do 23.9.2012.Ten kdo se nezapíše, tak má prostě smůlu a smažu ho.No.Co víc je třeba napsat ?

Pro affs.
*Jméno/Přezdívka*
*Web*
*Skupina - Sister Site, Elite, Top, Normal*

Kdo se chce stát novým affs, ať napíše do komentářů to stejné :D

Information Article

23. srpna 2012 v 8:54 | Katie |  Site News
Ahoj ! :) Zase po nějaké době menší 'informační' článek.Čím bych asi začala ... :D No, ještě není doplněná galerie, takže se budu soustředit hlavně na ni.Z toho vyplývá, že na blog teď toho tolik přibívat nebude, ale v galerii by jste to najít měli :D
Měli by jste vědět, že poslední týden v srpnu tu nebudu, protože jedeme k tetě na svatbu.Už se hrozně těším, ale bojím se, že to ohrozí jednu moji akci, co chci podniknout.Snad mi to výjde :D
Dneska sem dám večer kontrolu affiliates, která potrvá asi do půlky září.Nejdřív jsem plánovala, že jen do konce léta, ale toho času Vám nechám víc.:)
Za chvíli bych měla jet s tátou k doktorovi.Konečně ho pustily z nemocnice, i když se teta divila, protože v papírech toho má víc než dost.Ale za měsíc mi zase zmizne do nemocnice na operaci, takže si ho teď budu hodně užívat ! :)
Odpoledne, no, hned po obědě vyrážím směr Brno-Galerie Vaňkovka.Jelikož je o víkendu velká cena, tak je dneska autogramiáda jeydců Moto GP a já tam nesmím chybět ! :D Už se nehorázně těším ! :D
Layout.... asi nějaký vytvořím já, i když teda nevím, jak to dopadne ... :D Uvidíme, ještě o tom popřemýšlím :D
To by bylo k informační věcem.Určitě, jakmile se začnu líčit, tak mi docvakne, co ještě jsem chtěla.No, nevadí.Snad příště :D

Gallery Update #1

21. srpna 2012 v 10:13 | Katie |  Gallery update
Dobré ránko :) Takže tady je photoshoots, který Nina nafotila pro časopis Ocean Drive.Je tam vážně dokonalá ! Ten shoot jsem si hned oblíbila ! :))
abhCgdqf abgtbM3u abdVMKBO acf6noam
Gallery » Photoshoot » Ocean Drive [7x]

Potom tu jsou scany z časopisu.
acyrIH1M abedXyX7 ackE3AvO addg9X3v
Gallery » Magazine Scans » Ocean Drive [6x]

A další fotky jsou z párty, které se Nina účastnila.Měla tam vážně krásné šaty ! :)
acthyo34 adxj5oaB adiaCJ9f actzbt0q
Gallery » Public Appearances » Ocean Drive Cover Party [10x]

Home sweet home

16. srpna 2012 v 22:32 | Katie |  Site News
Ahoj ! :) Po dvou týdnech jsem zpátky doma.Vidět se s BuffynQou bylo ještě lepší, než jsem se myslela ! To je tak úžasná holka !! ♥ Jenom jsme nestihli žádnou společnou fotku.A to jsme spolu byli venku skoro každý den !!! :D Snad nevadí, po vánocích tam chci jet zase a být tam přes Silvestra.Oujéé :D Myslela jsem si, že budu celý léto singl, ale opak je pravdou.Znali jsme se den a už jsme byli spolu :D Nakonec jsem se s ním stejně rozešla, protože by to nemělo cenu a už ho mám ráda jen jako kamaráda.:D Přiznám se, že kdybych mohla, odstěhuju se do Prahy, protože jsem si to tam zamilovala víc, než kdykoliv před tím.Jsou tam tak úžasní lidi, že se mi ani nechtělo odjíždět, na druhou stranu jsem ráda, že jsem zase zpátky doma a můžu na blog, vážně mi chyběl ! :D Odpoledne, než jsme jeli za tátou jsem jen tak na rychlo prolítávala affs, trochu mě zaskočila Chloe/Lexxie, která skončila.Pár blogů má hiatusy a jinak se jede na plno ! :D Jsem ráda, že NikaR. něco přidala.Já co nejdřív všechno doplním, ale bude to chvíli trvat.V sobotu by jsme měli jet zase za tátou [je v nemocnici] a v pátek přijede teta se setřenkou, u které jsem byla v Praze :D Za chvíli asi zapluju do postele.Miluju svoji postel, není nic lepšího.Na tu jsem se asi těšila nejvíc ! :D Prostě u mě platí home sweet home♥ :D Jdu ještě projet weby a asi čekejte kontrolu affs, nebo tak něco :D Pro dnešek dobrou ! ;))